Działalność forum i portalu

Akcja serwisowa koszulek forumowych – ważne!

0 434

Rusza wielka akcja „serwisowa” koszulek forumowych z ubiegłorocznej edycji Moto Zakręceni (tych z kolorowym nadrukiem z przodu). W ramach tej akcji, wszystkie słabej jakości koszulki zostaną wysłane do naprawy. Akcja jest DOBROWOLNA.

flm_1466513431__flm_koszulki2016_2_front_a[1]

Ze względu na ogrom reklamacji, skarg, próśb i sugestii postanowiliśmy dojść do porozumienia z firmą odpowiedzialną za nadruki na koszulkach w 2016 roku dla Forum Łódzkich Motocyklistów. Najprawdopodobniej użyto niewłaściwych odczynników farb lub doszło do zafarbowania koszulek jeszcze przed końcowym nadrukiem, przez co większość zamawianych T-shirtów po 2-3 cyklach prania została doszczętnie zniszczona mimo delikatnego obchodzenia się z produktem.

Nie gwarantujemy Ci, że biorąc udział w tej akcji otrzymasz nową koszulkę lub naprawiony nadruk, ale zapewniamy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby każdy „zniesmaczony” posiadacz koszulki, o której mowa wyszedł obronną ręką i nie czuł, że wyrzucił pieniądze w błoto.

Zatem, zapamiętaj – koszulki oddajemy osobiście tylko osobom odpowiedzialnym za reklamacje i podajemy im jedynie swój nick z forum, kolor i rozmiar koszulki z podziałem na męskie/damskie. Osoby, które zbierają T-shirty do reklamacji to:

1. Maciek Aidekk
2. Agnieszka AgaJaga
3. Szymon Buziak

WAŻNE!!!
Koszulki będą zbierane WYŁĄCZNIE podczas 3 najbliższych spotkań czwartkowych (tj. 20 kwietnia + 27 kwietnia + 4 maja) o godzinie 18:00. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz być w czwartek to podaj koszulkę przez kolegę czy koleżankę. Nie jeździmy do nikogo specjalnie, nie przyjmujemy wizyt domowych i nie umawiamy się nigdzie na mieście. Jest Was bardzo wiele, a my też mamy swoją pracę i swoje życie więc prosimy o uszanowanie tego faktu. Chcemy, aby akcja przebiegła sprawnie i bez zbędnych pytań na priv czy telefonów, więc jeśli są jakieś pytania proszę o zadawanie ich w tym wątku.

Skorzystaj z rabatów!