Działalność forum i portalu

Aktualizacja gotowa – nowa wersja już oddana do użytku!

0 144

Zgodnie z informacją jaka była umieszczona w ostatnich dniach, forum dziś oficjalnie zostaje oddane do użytku po dużej aktualizacji! Zarówno wizualnie, jak i technicznie FŁM doczekało się zmian. Oby na dobre.

flm_update

Czego się możecie spodziewać i jak powinniście rozpocząć korzystanie z nowej wersji Forum Łódzkich Motocyklistów? – Mianowicie serce (skrypt) jest bliźniaczo podobny do tego sprzed ostatnich lat, więc każdy poradzi sobie z nawigacją i odnalezieniem tego, z czego zawsze korzystał. Wszelkie narzędzia, aplikacje, wyszukiwarka czy galeria zdjęć pozostały tylko odświeżone wizualnie i wciąż posiadają te same funkcje. Z pewnością doszło wiele udogodnień, z których możecie korzystać już teraz, ale ciężko je wszystkie wymienić.

  • Przede wszystkim profile użytkowników są dużo bardziej rozbudowane niż wcześniej i poniekąd przypominają „facebooka”. Zresztą, wejdźcie sami na swój profil i spróbujcie go dostosować według indywidualnych preferencji ustawiając chociażby nowe zdjęcie w tle.  Jest ciekawiej.
  • Kalendarz jest bliźniaczo podobny do starej wersji dla zachowania czytelności, jednakże niedługo zostanie rozbudowany aby wydarzenia do niego wpisywane nikomu już nie umknęły. Pomocny będzie moduł umożliwiający „wzięcie udziału” w wydarzeniu, co będzie skutkowało przypomnieniami – spróbujcie dołączyć do 6 urodzin Forum tutaj i sprawdźcie jak to działa w praktyce.
  • Strefa rabatów to miejsce, na które wiele osób czekało. Ta zakładka będzie na bieżąco aktualizowana, abyście chętniej do niej zaglądali po zniżki o jakie walczymy dla motocyklistów na wszelkich możliwych płaszczyznach. Na ten moment trwa uzupełnianie listy partnerów oraz sprawdzana jest aktualność danych. Do 16 czerwca 2017 będzie wypełniona po brzegi.
  • Aplikacja do zamieszczania Waszych tras motocyklowych to już zupełna nowość. Jest jeszcze w fazie testowania i dostosowywania pod nasze łódzkie potrzeby, ale będziemy mogli w prosty sposób przejechać sprawdzonymi szlakami, wejść przed każdym weekendem i zobaczyć czy pojechać czyimś szlakiem.

Edit: Zapomniałbym o aplikacji Tapatalk. Aktualnie nie będzie wspierany przez forum i prawdopodobnie zostanie trwale usunięty, ale o tym wkrótce.

W ciągu najbliższych 30 dni platforma dyskusyjna będzie jeszcze aktualizowana, także weźcie poprawkę na to, że nie jest idealnie jednakże nie będę już zanudzał. Po prostu korzystajcie, komentujcie, próbujcie i wyłapujcie błędy kierując je pod adres admin@motocykle-lodz.pl

Miłego, Suchy!

Skorzystaj z rabatów!