Działalność forum i portalu

BLUZY Z KAPTUREM #FŁM – JUŻ W SPRZEDAŻY!

0 683

Jedyna w swoim rodzaju bluza z kapturem. Obowiązkowe wyposażenie każdego motocyklisty dla wszystkich członków i sympatyków Forum Łódzkich Motocyklistów. Po prostu musisz ją mieć.

ŁFM_bluzy

Bluza dostępna jest w jedynym słusznym kolorze – czarnym. Stworzona z miękkiej bawełny przez połączone siły wybitnych projektantów i mistrzów dziewiarstwa będzie najwygodniejszym elementem Twojej garderoby i sprawi, że wiosenne dni i letnie wieczory przestaną być nieprzyjemnie chłodne. A tak poważnie – Odzież jest miękka, przyjemna w dotyku, nie uczula, dzięki czemu przyjemnie się ją nosi przez cały dzień. Idealnie sprawdzi się zarówno na trasie, jak i podczas codziennego użytkowania. Lekko dopasowany krój z długimi rękawami nie ogranicza ruchów ramion i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza.

Forumowe logo pozwoli Ci poczuć się częścią wspólnoty FŁM, a wykonany na zamówienie nadruk własnego imienia/ksywki, podkreśli Twoją indywidualność i wyróżni spośród innych. Kup naszą bluzę i godnie reprezentuj Forum Łódzkich Motocyklistów od Bałtyku aż po Tatry, a może jeszcze dalej…

Dokonaj zakupów online tutaj: https://www.wega-lodz.pl/bluza-z-kapturem-flm-id-978

Dla oderwania codziennej powagi, zapoznaj się z opiniami naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z przedsprzedaży:

* * * * * Super! Daję pięć gwiazdek. Kupiłam tę bluzę mojemu chłopakowi na urodziny i od tego momentu znów się do siebie zbliżyliśmy. Dzięki kapturowi na grillu nie gryzą go w szyję komary i jest mi bardzo wdzięczny.
-Wiktoria z Bałut

* * * * * Rewelacyjna bluza. Czarny kolor sprawia, że wyglądam w niej na szczuplejszego.
-Gruby_87

* * * * * Naprawdę udany zakup. Luźny krój powoduje, że sprawiam wrażenie potężniejszego.
-Chudy_Dwa_Zero

* * * * * Bluza petarda! Zamówiłem nadruk swojej ksywki i już nikt nie woła na mnie -Ej, ty!
-Bobek

* * * * * Muszę przyznać, że z początku byłam dość sceptycznie nastawiona do zakupu, ale bluza okazała się strzałem w dziesiątkę. Genialnie pomyślane -Dzięki nadrukom czuję się jednocześnie i wyjątkowa i częścią grupy. Oksymoron w mojej szafie.
-Kitty

* * * * * Bluza bardzo mi się podoba. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Odejmuję jedną gwiazdkę, bo straciłam pretekst do odłączania się od nudnego towarzystwa. Nikt już nie wierzy w tekst „Wracam do domu, bo już mi jest zimno”.
-Petarda

Skorzystaj z rabatów!