Partnerzy

Catering dietetyczny – dla łódzkich motocyklistów ze zniżką

0 147

Pamiętasz, jak ciężko wcisnąć kombinezon motocyklowy na początku sezonu? Szczególnie, gdy cały okres zimowy przeleżałeś/aś przed telewizorem i masz niejedno spotkanie „integracyjne” za sobą. Warto zabrać się za zdrowe i regularne odżywianie już teraz.

kluszczynski_fit

Catering dietetyczny staje się coraz popularniejszy w Polsce. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo, żyją w ciągłym biegu oraz cenią sobie wysokiej jakości produkty. Właśnie weszliśmy we współpracę z właścicielem Kluszczyński Fit Catering, który dla forumowiczów oferuje smaczny rabat na codzienne porcje 5-posiłków z dowozem pod same drzwi.

Szefowie Kuchni dokładają wszelkich starań przy wyborze produktów, które tworzą slim food. Ich doświadczenie pozwala na układanie bogatego menu cateringu. Starają się zadowolić najbardziej wymagające podniebienia i urozmaicać codzienny jadłospis, jednocześnie dbając o to, by żywność była zdrowa i dopasowana odpowiednio do diety.

linia-produkcji

Dzienne menu jest indywidualnie dostosowane pod względem ilości posiłków i zawartych w nich kalorii. Potrawy są dostarczane na terenie Łodzi z samego rana pod wskazany adres. Firma Kluszczyński Fit Catering gwarantuje osiągniecie wyznaczonego celu (redukcja masy ciała, przybranie masy mięśniowej, poprawa samopoczucia oraz zdrowia). Zapewnia również konsultacje dietetyczno-treningowe, w ramach trwania cateringu. Przy układaniu diety brane są pod uwagę wszystkie czynniki m.in. alergie pokarmowe, zaburzenia metaboliczne, stan zdrowia oraz preferencje smakowe.

Aby zacząć wystarczy, że umówisz się na spotkanie, dokonasz wyboru interesującego pakietu i powołasz się na Forum Łódzkich Motocyklistów. Kolejnego dnia już odbierzesz posiłek i rozpoczniesz zdrowe odżywianie!

Więcej informacji znajdziesz na:

www.kluszczynskifitcatering.pl

Skorzystaj z rabatów!