Partnerzy

CZWARTY ODCINEK MOTOVBLOG NEWS

0 77

Opublikowano już 4 odcinek! Zaczyna się od relacji z targów motocyklowych we Wrocławiu, przechodząc przez test miejskiego BMW F800R, a na dokładkę historia magazynu Świat Motocykli. Eksperci podpowiedzą czym kierować się przy zakupie rękawic oraz jak dbać o układ elektryczny w waszych motocyklach. Ale to nie wszystko! Razem z grupą Enduro Krzeszowice przekonacie się, czy strach ma swoje granice. Na koniec, po raz pierwszy w programie Motovblog News, poznacie najbardziej niebezpiecznej miejsca dla motocyklistów w Polsce.

  • +

    Gdzie znajdę więcej materiałów?

    Jeżeli chcesz przejrzeć więcej odcinków, subskrybuj kanał Motovblog na portalu YouTube – przejdź.

  • +

    Kim jest prowadzący?

    Wiktor W.Kammer – motocyklista pasjonat, uzależniony od adrenaliny, zawodowo fotograf, producent i prezenter telewizyjny. 

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV w jakości HD – pozycja 136, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Jeżeli Twój dostawca usług telekomunikacyjnych nie posiada w ofercie Motowizji, zawsze możesz obejrzeć powtórki na stronie motovblog.tv

Skorzystaj z rabatów!