Partnerzy

Drużyna Wilków Łódzkich zabrała podopiecznych dwóch Domów Dziecka na mecz!

0 265

W rozegranym w sobotę 11 kwietnia meczu drugiej kolejki PLFA I Wilki Łódzkie wygrały na własnym boisku z Cougars Szczecin 27:23. Spotkanie to rozstrzygnęło się w ostatnich sekundach czwartej kwarty.

Wilki Łódzkie 2015

Nie wątpiliśmy w wygraną Wilków! Jednakże poza samym meczem łódzka drużyna futbolu amerykańskiego dowiodła po raz kolejny, że ma wielkie serce. Wilki Łódzkie postanowiły zabrać na mecz podopiecznych Domu Dziecka nr 2 oraz Domu Dziecka nr 8 w Łodzi, które łódzcy motocykliści regularnie odwiedzają np.podczas akcji Motomikołaje. Jeden z naszych użytkowników, zapalony motocyklista i przede wszystkim gracz Wilków – Bartłomiej Knap odpowie nam, jak to się stało, że młodzież z Domów Dziecka znalazła się w ubiegłą sobotę na trybunach.

1. Bartku, jak to się stało, że postanowiliście zabrać podopiecznych DD 2 i DD 8 na mecz?
– Biorąc udział w ubiegłorocznej akcji Motomikołaje zorganizowanej przez Stowarzyszenie i Forum Łódzkich Motocyklistów, zauważyliśmy w odwiedzanych domach dziecka zainteresowanie naszą dyscypliną. Już wtedy zaoferowaliśmy się, że dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić dzieciakom odwiedzenie nas na meczach ligowych.

Dzięki uprzejmości firmy gplines.pl, z którą sami jeździmy na mecze wyjazdowe, udało się zabrać dzieciaki i bezpiecznie przetransportować na nasze spotkanie, a później odwieźć z powrotem. Mamy nadzieje, że następnym razem też uda się to zorganizować tak sprawnie.

2. Na jakiej zasadzie zadecydowaliście, które dzieci pojadą na mecz?
– Zabraliśmy wszystkie dzieciaki, wcześniej ustaliliśmy ile dzieci będzie w tym dniu przebywać w placówkach i dokładnie pod taką ilość osób szykowaliśmy transport oraz drobny poczęstunek już na miejscu.

3. Kto pokrył wszelkie koszty związane z obecnością dzieci na miejscu rozgrywek?
– Wszystko to zasługa firmy transportowej gplines.pl oraz Mafiosso Food Truck, który zadbał o zaspokojenie apetytów naszych małych przyjaciół.

Kolejne starcie Wilków zostanie rozegrane 26 kwietnia w Łodzi i tym razem zmierzą się z warszawskim zespołem.

galeria_zdjec_zobacz polub_fb_motomik3erwfds

 

Skorzystaj z rabatów!