Relacje

FŁM DAY 2014 – relacja

0 54

Plakat FŁM DAY 2014

Wydarzenie zostało przeprowadzone na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Maratońskiej 102 w Łodzi pod hasłem „Edukacja i bezpieczeństwo”. Kasia Grużlewska rozpoczęła imprezę, przeprowadzając prezentację pt. „Na randkę z Drakulą”, czyli opowieść Kasi o samotnej wyprawie motocyklem do Rumunii. Po czym wystartował główny konkurs, czyli test wiedzy powiązany z konkursem sprawnościowym na placyku manewrowym (slalom 125-tką na czas). Główną nagrodą do zgarnięcia była kamizelka z poduszką powietrzną – SPIDI NECK DPS o wartości 1700 PLN! Jednakże wszyscy goście, którzy wzięli udział w konkursach, zostali nagrodzeni fantami w postaci bonów rabatowych, kosmetyków motocyklowych, płyt z muzyką, itp.

Zupełnie nieodpłatnie można było przejechać się motocyklami Kawasaki: J300, KLX250 oraz AX125, a także skorzystać z porad dietetycznych, aby podczas „zimowego, martwego okresu” nie przybrać na wadze i zawsze być w formie. Jak wiadomo, ważne jest, aby wskoczyć w nasz kombinezon bez jakichkolwiek utrudnień w postaci nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Atrakcjami imprezy, były również:
– Prezentacja motocykla torowego Aprilia RSV4 należącego do Kamila Barańskiego zawodnika ścigającego się w Pucharze Polski w klasie Rookie 1000
– Pokaz aerografu przeprowadzony przez AirSisters
– Stoisko z motocyklami używanymi na sprzedaż
– Pokaz czynności warsztatowych
– Wioska dla dzieci (rysunki, balony, itp.)
– Gry i zabawy integracyjne dla motocyklistów
– Stanowisko z motocyklami policyjnymi
– Wiele, wiele innych…

Imprezę za mikrofonem poprowadziła Kamila W. (z organizacji Make My Day). Natomiast oprawę muzyczną zapewnili – Greg Sin Key oraz EsquinaDJ.

galeria_zdjec_zobaczpolub_fb_motomik3erwfds

Skorzystaj z rabatów!