Konkursy

Konkurs – Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)

0 288

Skończyłeś czterdziestkę i zdążyłeś wyhodować spektakularny mięsień piwny? Siedzisz przed telewizorem w ciepłych bamboszkach i zastanawiasz się, co dalej? Czy w ogóle istnieje jakieś „dalej?” Jeśli tak, to jesteś jednym z wielu tysięcy facetów, którzy mają ten problem. Część z nich zainwestuje w młode kochanki. Inni po wielu latach wreszcie spełnią swoje marzenie i kupią motocykl. Autor uprzedza — pierwsza opcja jest bardziej kosztowna!

Książka Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki) przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy dopiero złapali motocyklowego bakcyla. Z tej publikacji dowiedzą się co to takiego „motocyklizm”. Jarosław Gibas doradza również jaki motocykl i do jakiego celu kupić i jak się na nim nie zabić, jakie książki, filmy i wiedza historyczna są w środowisku uznawane za kultowe. To również publikacja dla wszystkich tych, którzy motocykl już posiadają. W sentymentalny i jednocześnie dowcipny sposób przypomni im jak stawiali pierwsze motocyklowe kroki, z czym zmagali się dosiadając motocykla i jednocześnie podpowie to, czego do tej pory po prostu nie wiedzieli.

Aby zgarnąć jedną z trzech książek o wartości 44,90 PLN, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:


1. Standardowa książka, e-book czy audiobook – który nośnik jest dla Ciebie najlepszy? Uzasadnij Swój wybór.
2. Dlaczego książka powinna zostać wręczona właśnie Tobie?
3. Jaki motocykl (marka i model) widoczny jest na okładce książki? (zobacz zdjęcie okładki w wysokiej rozdzielczości tutaj).

Wysyłajcie odpowiedzi na adres admin@motocykle-lodz.pl wraz ze Swoim imieniem i nazwiskiem!

Trzy najciekawsze odpowiedzi, nagrodzimy świeżutkimi egzemplarzami, ufundowanymi przez wydawnictwo Bezdroza.pl

O autorze:
Jarosław Gibas – socjolog, trener, coach. W 1995 roku debiutował powieścią Gniazda aniołów, wydaną przez gdańskie wydawnictwo Marabut. Dwa lata później, nakładem Wydawnictwa Literackiego, ukazała się kolejna powieść: Salve theatrum. Swoje teksty publikował także na łamach czasopism: „FA-art.”, „Opcje”, „List Oceaniczny”, „Kresy”, „Śląsk”, „NaGłos”, „City Magazine” i wielu innych. W latach 1992-1996 był redaktorem w kwartalniku „Opcje”, a w latach 2005-2007 redaktorem naczelnym „Echa Miasta Katowice”, a ostatnio redaktorem naczelnym „Nowej Gazety Śląskiej”. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej. Jest też aktywnym coachem. Prywatnie miłośnik dużych motocykli – prowadzi motocyklowego bloga bigbiker.pl. Mieszka z żoną i psem w Katowicach.

REGULAMIN:
1. Udział w konkursie może wziąć każdy czytelnik portalu.
2. Konkurs trwa od 04.05.2015 do 10.05.2015.
3. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki pt.: „Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)”.
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 17.05.2015.
5. Zwycięzca jest zobowiązany w terminie 5 dni od ogłoszenia wyników do przesłania Swoich danych adresowych na terenie Polski.
6. W przypadku niedotrzymania terminu z pkt 5, nagroda zostanie przyznana kolejnej osobie.
7. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców listem poleconym w terminie 7 dni od otrzymania wymaganych danych.

Niech moc (motocykla) będzie z Tobą!

Skorzystaj z rabatów!