Charytatywnie

Maciek jest coraz bliżej celu – wesprzyj go i Ty!

0 150

Maciej Jaraszek - Macix fundacja

Maciej Jaraszek, mieszka w Łodzi. W 2012 r. uległ wypadkowi drogowemu, w wyniku którego stracił lewą rękę.

– Mój stan był bardzo ciężki… Lekarze nie dawali mi nawet szans na przeżycie, ale udało się. Gdy dotarło do mnie, że straciłem rękę, nie wiedziałem, co teraz będzie. Zadawałem sobie pytanie, co dalej? Jak funkcjonować bez niej? Co z pracą, studiami? Tym bardziej, że jestem fizjoterapeutą – mówi Maciej.

Z czasem okazało się, że rehabilitacja zaczęła przynosić efekty, a perspektywy na przyszłość stawały się coraz większe. Usprawnianie kosztuję wiele czasu i sił. Kilku godzinna rehabilitacja parę razy w tygodniu, problemy z najprostszymi czynnościami, zmaganie się z samym sobą.

– To nie znaczy, że chcę rezygnować, wręcz odwrotnie! Mam motywację, żeby być jak najbardziej sprawnym, mimo swojego problemu. Może wyda się to niemożliwe, ale mam szansę powrotu do pracy, sportu i hobby. Warunkiem jest to, że muszę włożyć naprawdę wiele wysiłku, by nie tylko normalnie żyć, ale też realizować wszystkie swoje plany i marzenia. Moi bliscy bardzo mnie motywują, bym dawał z siebie jak najwięcej. Niestety, by osiągać kolejne szczyty będą mi potrzebne odpowiednie protezy, które są bardzo drogie. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Chcesz pomóc?
Możesz przekazać swój 1% podatku na rzecz Fundacji Poza Horyzonty i zadedykować go naszemu bliskiemu koledze. A jeśli chciałbyś pomagać na stałe – zapraszamy Cię do Klubu wspierających Fundacje Jaśka Meli.

Skorzystaj z rabatów!