Partnerzy

Markowe alkomaty – do prywatnego użytku i na potrzeby firm

0 63

W ostatnich latach możemy zaobserwować wzmożone kontrole organów ścigania, których zadaniem jest „tropienie” nietrzeźwych kierowców na publicznych drogach. Od 0,2 do 0,5 ‰ – według przepisów to „stan po użyciu alkoholu”. 

Prowadzenie auta z takim stężeniem alkoholu we krwi jest wykroczeniem. Kierowca ma w takim stanie zmniejszoną zdolność oceny sytuacji, upośledzoną koordynację wzrokowo-ruchową, pogorszoną ostrość widzenia i zdolność oceny odległości. Powyżej 0,5 ‰ – to stan nietrzeźwości. Prowadzenie auta ze stężeniem alkoholu powyżej 0,5 promila to już nie wykroczenie, ale przestępstwo.

Czy na pewno potrzebujesz alkomatu?
Oczywiście to dla Twojego bezpieczeństwa, alkohol przecież jest dla ludzi. Lepsza najgorsza świadomość niż konsekwencje.

Upewnisz się w jakim stanie jest Twój organizm i unikniesz nieprzyjemnych sytuacji w pracy lub podczas kontroli drogowej. Pamiętaj, że alkohol znajduje się również w lekach. Jego śladowe ilości możemy spotkać m.in. w kroplach żołądkowych i nasercowych, takich jak : Milocardin, Verdin czy Neocardina.

Firma Alkokalibrator.pl to sprawdzony gracz na łódzkim rynku o silnej pozycji rynkowej. Właściciel posiada ogromną wiedzę na temat alkomatów oraz ich poprawnej kalibracji, posiada niezbędne certyfikaty i szkolenia, a podczas zakupów dzieli się wiedzą ze swoimi Klientami. Alkokalibrator dla posiadaczy kart rabatowych FŁM oferuje 10% rabatu na zakup alkomatów i ich kalibrację! Zajrzyj osobiście ul. Kilińskiego 207 w Łodzi – naprzeciwko stacji paliw Lukoil.

 

Pamiętaj, że każdy alkomat wymaga kalibracji, nie kieruj się najniższą ceną lecz uwzględnij także koszty eksploatacji.

Skorzystaj z rabatów!