Partnerzy

Nowy salon i serwis Suzuki – rabat dla forumowiczów!

0 323

W lutym do dealerów motocykli marki Suzuki dołączył łódzki salon i serwis GRANDys duo, który znany w branży był głównie ze sportowych układów wydechowych, akcesoriów wysokiej klasy czy wyścigów na arenie międzynarodowej.

grandys_duo

Firma GRANDys duo to przede wszystkim ogromne doświadczenie w wyścigach motocyklowych. Teraz podejmuje się kolejnego wyzwania i chce podzielić się zdobytym doświadczeniem z klientami marki Suzuki.

W 2004 roku zespół wyścigowy, kierowany przez Jacka Grandysa, stał się teamem fabrycznym. „Suzuki Grandys duo Team” był najlepszym zespołem wyścigowym aż do końca swoich startów w 2013 roku. W latach 2002-2013 zawodnicy tego zespołu zdobyli ponad 30 tytułów Mistrzowskich i Vice Mistrzowskich oraz ponad 100 razy stawali na podium zarówno w imprezach krajowych jak również zagranicznych.

W nowym salonie otrzymacie 5% rabatu na wszystkie oryginalne części, akcesoria, odzież i usługę serwisową! Ponad to, decydując się na serwis motocykla do 31 marca 2017 roku, możecie liczyć na kolejne 5% zniżki na usługę serwisową! Warunek jest jeden – musicie posiadać kartę rabatową FŁM. Ale kto by jej nie miał? :)

Wpadajcie do Suzuki GRANDys duo
ul. Sarmacka 17
93-320 Łódź
tel. 42 640 10 20
www.grandysduo.suzuki.pl

Skorzystaj z rabatów!