Video

PIĄTY ODCINEK MOTOVBLOG NEWS

0 102

Jak twierdzi prowadzący – piąty odcinek MOTOVBLOG NEWS, zaskoczy Was nie tylko informacjami, ale i długością! Zabierzemy Was na targi Motor Show w Poznaniu, a także do warsztatu Rafała Sonika. Przetestujemy motocykl Harley Davidson Fat Boy Model 2015. Nie zabraknie też porad: podpowiemy jak ubrać się do jazdy miejskiej oraz jak dbać o łożyska w Waszych maszynach. Na koniec udamy się na Bałkany z Dominikiem Jędrzejowskim, a dzięki przesłanym przez Was materiałom poznamy kolejną porcję miejsc niebezpiecznych dla motocyklistów. Zapraszamy!

  • +

    Gdzie znajdę więcej materiałów?

    Jeżeli chcesz przejrzeć więcej odcinków, subskrybuj kanał Motovblog na portalu YouTube – przejdź.

  • +

    Kim jest prowadzący?

    Wiktor W.Kammer – motocyklista pasjonat, uzależniony od adrenaliny, zawodowo fotograf, producent i prezenter telewizyjny. 

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV w jakości HD – pozycja 136, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Jeżeli Twój dostawca usług telekomunikacyjnych nie posiada w ofercie Motowizji, zawsze możesz obejrzeć powtórki na stronie motovblog.tv

Skorzystaj z rabatów!