Działalność forum i portalu, Sprawdź

Praca szuka człowieka – redaguj FŁM

0 1145

Chcesz nam pomóc w tworzeniu treści pojawiających się na Portalu Łódzkich Motocyklistów? Masz pojęcie o motocyklach, a może dopiero zacząłeś/aś przygodę z jednośladami? Poszukujemy chętnych na stanowisko redaktora, który chciałby nabrać doświadczenia na stabilnym podłożu.

Wielu osobom wydaje się, że prowadzenie forum dyskusyjnego czy portalu z informacjami o wydarzeniach, promocjach i nowościach, to bułka z masłem. Może i tak, ale mamy naprawdę ogrom pracy i nie wyrabiamy się z nią, a przecież trzeba jeszcze organizować imprezy motocyklowe w sezonie! Chcemy zatem zaprosić do współpracy samodzielnego redaktora, który byłby odpowiedzialny za: pisanie wartościowych artykułów, tworzenie motocyklowych newsów z Łodzi i regionu, a przede wszystkim będzie relacjonował na bieżąco nasze eventy, spotkania i ważniejsze inicjatywy.

Czego wymagamy:

  • dobrej znajomości języka polskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie (spokojnie, nie musisz mieć na to dyplomu)
  • motocyklowej pasji, popartej wiedzą tematyczną oraz „czynnym” prawem jazdy kat. A, A1 lub A2
  • stałego uzupełniania serwisu i tworzenia treści (mamy w garści wiele pomysłów do wykorzystania)

cv_flm2

Co oferujemy:

  • stabilne stanowisko redaktora w największym internetowym serwisie motocyklowym w woj.łódzkim
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji, wsparcie w rozwoju
  • elastyczne godziny, gdyż zależy nam na pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie barteru
  • pracę w otoczeniu motocykli, wśród ludzi, których łączy pasja do nich

Wasze listy motywacyjne prześlijcie drogą mailową na adres: admin@motocykle-lodz.pl

a) wiadomości, które nie będą zawierały Waszych autorskich tekstów, zostaną pominięte. Potrzebujemy spojrzeć, jaki macie styl pisania i ocenić ewentualną praktykę. Jeżeli nie masz doświadczenia w branży motocyklowej, to nie szkodzi! Wystarczy, że napisałeś/aś ostatnio jakąś obszerną recenzję gry, zapowiedź na koncert albo niusa do gazetki szkolnej.

b) nie umieszczajcie pytań w stylu: a ile zarobię? Czy to stanowisko na pełen etat? Czy połączę moją pracę w McDonald’s? – Podejdź do tej współpracy jak do wyzwania – na pełnym skupieniu, ale bez przeliczania na konkretne dolary. Tu dostaniesz coś więcej! Tu czeka na Ciebie gotowa platforma, podpięty FanPage z 5500 fanów, stałe wsparcie i profity w formie barteru. Nie przegap – działaj – wysyłaj!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wirtualna Polska Media S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Skorzystaj z rabatów!