Partnerzy

Promocja produktów marki FLM od MetroRacing!

0 382

Krąży mit, że skrót FLM wywodzi się od „Forum Łódzkich Motocyklistów”. Druga legenda to „Flues Leder Manufaktur” (Fabryka Wyrobów Skórzanych Flues) lecz prawda jest jeszcze inna. Nazwa pochodzi od małego miasteczka Bad Münstereifel w Nadrenii Północnej Westfalii – Flues Leder Münstereifel.

FLM Motocykle

FLM to firma, która zajmuje się produkcją wyrobów skórzanych i posiada wieloletnie doświadczenie – już w roku 1979 stworzyła dział produkcji odzieży motocyklowej. W pierwszej połowie lat 80’tych ubierała zawodników YAMAHA CUP, a w kolejnych latach zaczęła się udzielać w produkcji komercyjnej, stawiając markę FLM na podium.

FLM_Yamaha-cupPierwszy wyczynowy kombinezon FLM zaprojektowany w połowie lat 80’tych na potrzeby Yamaha Cup.

Produkty FLM cieszą się bardzo dobrą opinią, m.in. ze względu na najwyższą jakość odzieży skórzanej i tekstylnej. Od kilku lat oferta firmy jest poszerzana o tzw. produkty outdoor, w związku z tym dziś możemy się ubrać od stóp do głów dzięki bogatej ofercie niemieckiego przedsiębiorstwa, które od lat 90’tych jest częścią marki POLO Motorrad & Sportswear GmbH.

metro_racing375

Produkty FLM zakupicie u naszego partnera – w sklepie MetroRacing.pl, który jest wyłącznym dystrybutorem na Łódź.

Do końca czerwca 2015 posiadacze karty członkowskiej FŁM otrzymają przy zakupach 25% rabatu na wszystkie rzeczy marki FLM, które są na stanie w sklepie stacjonarnym.

Natomiast pozostałe towary marki FLM ze statusem na zamówienie objęte są również wysokim, bo aż 15% upustem!

Nie możecie przegapić takiej okazji!

Skorzystaj z rabatów!