Partnerzy

Rabaty dla motocyklistów w pizzerii Dagrasso Teofilów!

0 151

Historia Da Grasso zaczęła się w Łodzi, gdzie pod koniec lat 90’ otworzono pierwszy lokal. Duża i smaczna pizza oraz wyjątkowy, energetyczny wystrój wnętrza szybko zdobyły uznanie klientów. Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych, trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków.

dagrasso-teofilow_rabaty-FLM1

Sukces zdopingował do jeszcze cięższej pracy i już po kilku latach marka Da Grasso przekształciła się w obejmującą cały kraj sieć franczyzową. Znakiem rozpoznawczym jest 36 rodzajów pizzy serwowanych z unikalnymi w smaku, zawsze świeżymi sosami. Nieustannie rozbudowywana jest oferta, wprowadzając przekąski, makarony, sałatki, a przede wszystkim oferty specjalne z serii Smaki Da Grasso. Najwyższa jakość, smak potraw, a także doskonała obsługa w pizzeriach zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów z branży, oraz, co szczególnie ważne, klientów.

dagrasso-teofilow_rabaty-FLM2

Posiadacze kart członkowskich FŁM w restauracji DaGrasso na Teofilowie przy ul. Rojnej 52 B w Łodzi otrzymają wysoki, aż 15% rabat na wszystkie dania w menu (poza napojami)*.

*- zniżka obowiązuje wyłącznie przy zakupach w lokalu.

Sprawdź pełną listę dostępnych rabatów:

Przejdź do strony z rabatami – tutaj.

Skorzystaj z rabatów!