Zapowiedzi

ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2018 – ŁÓDŹ ATLAS ARENA

0 1015

Uwaga, uwaga, nadchodzi… koma trzy! Tym razem to nie ostrzeżenie dla stolicy, tylko zapowiedź największej motocyklowej imprezy w regionie łódzkim! Będzie głośno, będzie tłoczno, będzie ekscytująco 8 kwietnia 2018! 

baner na FB 2018 1

Już za kilkanaście dni ATLAS ARENA znów gościć będzie wszystkich miłośników jednośladów. W tym dniu, w tym miejscu nie może zabraknąć żadnego bikera z Łodzi i okolic. Jeździsz na motocyklu, skuterze, quadzie? – Przyjedź! Znasz kogoś, kto jeździ? – Upewnij się, że nie przegapi i opowiedz mu o tym wydarzeniu. A jeśli jeszcze nie doświadczyłeś motocyklizmu, a po prostu chcesz w niezwykły sposób spędzić niedzielę, zapraszamy, będzie cała masa atrakcji, o których sprawny przebieg zadbają zrzeszone w naszym mieście kluby i stowarzyszenia motocyklowe.

Impreza rusza już od 10.00 pokazem gymkhany, stuntu, ratownictwa medycznego i drogowego. Chętnych do oddania krwi zapraszamy do specjalnie w tym celu zorganizowanego punktu.

W samo południe nastąpi kulminacyjny punkt imprezy, czyli oficjalne otwarcie sezonu motocyklowe przez Prezydent Łodzi Panią Hannę Zdanowską. Chwilę później na scenie zaprezentuje się drużyna Orła Łódź. Ceremonię otwarcia zakończy święcenie motocykli.

O godzinie 13.00 rozpocznie się to, co dla wielu stanowi istotę imprezy, czyli wielka parada ulicą Piotrkowską. Atmosferę motocyklowego święta czuć będzie najmocniej na trasie przejazdu, która w tym roku przebiegać będzie Aleją Włókniarzy, Srebrzyńską, Ogrodową, pl. Wolności, Piotrkowską i Aleją Mickiewicza.

Na powracających do Atlas Areny czekać będą koncerty, pokazy stuntu i gymkhany, a także rozmaite konkursy, w których będzie można wygrać mnóstwo nagród, w tym jednoślad od firmy PEUGEOT NORDYŃSKI.

Przez cały czas trwania imprezy Organizatorzy zapewniają gorący poczęstunek, a także liczne atrakcje dla dzieci. Natomiast dzięki partnerom imprezy i władzami Łodzi ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO z pewnością po raz kolejny okaże się organizacyjnym sukcesem.  A relację z tej imprezy znajdziecie wkrótce po jej zakończeniu na łamach naszego portalu.

PLAKAT_MOTOCYKLE_2018_DRUK_A3_v2

Skorzystaj z rabatów!