Video

SIÓDMY ODCINEK MOTOVBLOG NEWS

0 11

Jak twierdzi prowadzący – Przed Wami siódmy odcinek programu MOTOVBLOG NEWS, a w nim m.in. relacja ze szkolenia poprawy techniki jazdy z węgierskiego toru Pannonia Ring, w którym wzięliśmy udział dzięki organizatorowi, firmie Grandys Duo oraz firmie Motorraid zajmującej się organizacją wyjazdów motocyklowych. Zaprezentujemy Wam motocykl BMW S 1000 RR oraz opowiemy historię powstania marki Harley-Davidson. Oczywiście nie zabraknie też porad, podpowiemy Wam jak dbać o układ paliwowy Waszego motocykla i odpowiemy na kilka pytań dotyczących kursu prawa jazdy kategorii A. Pokażemy Wam także miejsca na drogowej mapie Polski, na które trzeba uważać. Na koniec przybliżymy Wam zespół Ducati Toruń Motul Team. Zapraszamy do oglądania! Nie zapomnijcie o wypełnieniu krótkiej ankiety (znajdziecie ją pod odcinkiem), która pomaga nam ulepszyć MOTOVBLOG NEWS.

Motovblog TV

  • +

    Gdzie znajdę więcej materiałów?

    Jeżeli chcesz przejrzeć więcej odcinków, subskrybuj kanał Motovblog na portalu YouTube – przejdź.

  • +

    Kim jest prowadzący?

    Wiktor W.Kammer – motocyklista pasjonat, uzależniony od adrenaliny, zawodowo fotograf, producent i prezenter telewizyjny.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV w jakości HD – pozycja 136, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Jeżeli Twój dostawca usług telekomunikacyjnych nie posiada w ofercie Motowizji, zawsze możesz obejrzeć powtórki na stronie motovblog.tv

Skorzystaj z rabatów!