Video

SZÓSTY ODCINEK MOTOVBLOG NEWS

0 102

Jak twierdzi prowadzący – w szóstym odcinku MOTOVBLOG NEWS weźmiemy udział w szkoleniu trialowym, przetestujemy Yamahę XJR 1300 i poznamy historię powstania pierwszego oficjalnego dealera BMW w Polsce. Nie zabraknie też porad: dowiecie się jak zadbać o zawieszenie w Waszych maszynach i jak dobrać odpowiednie obuwie motocyklowe. Dzięki Wam poznamy także kolejne niebezpieczne miejsce na mapie Polski, a na koniec wraz z polską podróżniczką Kingą Tanajewską udamy się w podróż dookoła Australii. Zapraszamy!

Motovblog TV

  • +

    Gdzie znajdę więcej materiałów?

    Jeżeli chcesz przejrzeć więcej odcinków, subskrybuj kanał Motovblog na portalu YouTube – przejdź.

  • +

    Kim jest prowadzący?

    Wiktor W.Kammer – motocyklista pasjonat, uzależniony od adrenaliny, zawodowo fotograf, producent i prezenter telewizyjny.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV w jakości HD – pozycja 136, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Jeżeli Twój dostawca usług telekomunikacyjnych nie posiada w ofercie Motowizji, zawsze możesz obejrzeć powtórki na stronie motovblog.tv

Skorzystaj z rabatów!