Partnerzy

UNIWERSALNY INTERKOM MOTOCYKLOWY N-COM M5

0 398

M5 to innowacyjny, uniwersalny system komunikacji stworzony przez twórców N-Com, który może być zainstalowany do wszystkich kasków dostępnych na rynku motocyklowym.

TYLNE POZYCJONOWANIE:
M5 jest PIERWSZYM uniwersalnym interkomem, który może być zamontowany w tylnej części kasku. Zminimalizowany opór aerodynamiczny, lepsza równowaga i zoptymalizowany rozkład ciężaru.

BEZPRZEWODOWY NISKOENERGETYCZNY PANEL STERUJĄCY BLUETOOTH:
Centralka sterująca Bluetooth może być umieszczona w dowolnym miejscu, gwarantując komfort użytkowania. Ultra cienka, o ergonomicznej konstrukcji i tylko 4 klawisze.

AWARYJNY SYGNAŁ STOPU (ESS):
M5 oferuje Ci ekskluzywny system sygnalizacji awaryjnego hamowania (ESS – awaryjny sygnał) poprzez przerywany sygnał (światło) LED umieszczony w tylnej części kasku. Specjalny algorytm oblicza stopień hamowania, a gdy zostanie przekroczony określony poziom (regulowany) – światła LED sygnalizują potencjalnie niebezpieczną sytuację i ostrzegają osoby jadące za Tobą.

AUTO SYSTEM ON/OFF:
Nie musisz już włączać i wyłączać systemu. M5 przechodzi w tryb uśpienia w przypadku niewykrycia ruchu przez 30 sekund. Po powrocie na motocykl M5 włącza się sam i automatycznie wznawia połączenie do telefonu komórkowego (lub sparowanych urządzeń).

Aplikacja dla iPhone, iPad, Android :
Teraz możesz zarządzać, konfigurować i kontrolować swój system M5 bezpośrednio z Smartphone, gdy jesteś w podróży lub w domu. Możesz również skorzystać z aplikacji N-Com jako systemu zdalnego sterowania, z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Innowacje i najwyższa wydajność przez interkom high-end:
radio FM z RDS, możliwość korzystania z telefonu komórkowego, słuchania muzyki i GPS za pośrednictwem Bluetooth. Komunikacja Bike-to-Bike ze wszystkimi systemami Bluetooth N-Com, a dzięki funkcji Uniwersal Interkom – nawet z systemami wszystkich marek.

Skorzystaj z rabatów!