Działalność forum i portalu

Witaj na portalu łódzkich motocyklistów!

0 62

Forum Łódzkich Motocyklistów powstało 27 czerwca 2011 roku z inicjatywy Marcina Wolskiego i Emila Dominiaka, którzy mieli potrzebę spędzania czasu na dwóch kółkach w większym gronie. Forum dyskusyjne na dzień dzisiejszy liczy ponad 3800 zarejestrowanych użytkowników, ale to nie statystyki są najważniejsze, tylko wartościowi motocykliści tworzący łódzką społeczność motocyklową.

16742476521_495d92563e_o

Dziś 21 marca 2015 ruszamy z nową formułą – serwisem informacyjno-rozrywkowym. Portal Łódzkich Motocyklistów to codzienna porcja świeżych nowinek ze świata motocyklowego, duża porcja rzetelnego tekstu i tętniąca życiem społeczność. Będziemy odwiedzać z kamerą Wasze garaże, prezentować motocykle używane, testować odzież i akcesoria. Ponadto wspólnymi siłami utworzymy bazę najciekawszych tras motocyklowych w naszym województwie i zobaczymy, gdzie warto zatrzymać się na obiad.

Wersja mobilna jest w trakcie modernizacji.

Niestety nie udało się jeszcze ukończyć mobilnej wersji portalu, więc prosimy o cierpliwość.

Mógłbym tak wymieniać bez końca, co znajdziecie na tej stronie, ale najlepiej, jeśli regularnie będziecie zaglądać na Portal Łódzkich Motocyklistów. Przesyłajcie swoje uwagi i sugestie, aby za 12-miesięcy 21 marca było co świętować. Pozdrawiam, Prezes :)

galeria_zdjec_zobacz polub_fb_motomik3erwfds

Skorzystaj z rabatów!