Działalność forum i portalu

ZAGRAJ Z NAMI W PAINTBALL – FŁM BITWA #1/3

0 595

Zimno, nudno, a motocykl stoi pod kocem i czeka na wiosnę? To wspaniale, bo chcemy Cie zabrać na chwilę do SPA. Jakkolwiek by to brzmiało, z nami na pewno odpoczniesz i będziesz się dobrze bawić.

     przechwytywanie[1] kurnik[1] przechwytywanie2[1]

Zapraszamy Was na pierwszą BITWĘ FŁM PAINTBALL , która odbędzie się na pobliskim terenie k/Konstantynowa Łódzkiego. Jest to nowe miejsce do gry na otwartym terenie, idealne na organizację 1 z 3 zaplanowanych spotkań, które sukcesywnie będą przenoszone w rozbudowane lokalizacje.

Scenariusze zabawy zostały opracowane przez wieloletnich graczy. Każdy scenariusz, teren do gry ma swoje taktyczne uzasadnienie, więc nie będzie strzelania na oślep, tylko strategiczna rozgrywka. Lubisz to? Wspaniale, bo czas leci, a dajemy Ci tylko kilka dni na szybkie zastanowienie się i rozbicie skarbonki.

Rozgrywka odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2018, a zbiórka od 10:00 do 10:40, aby ubrani i przeszkoleni o 11:00 wystartować z bitwą. Ile to kosztuje? Tylko 75 PLN od osoby!

W pakiecie otrzymacie:

  • nowej generacji markery Tippmann FT 12
  • nowej generacji maski z termalną szybką – lepszy kąt widzenia, lepsze wietrzenie
  • butlę HP
  • dwuczęściowy pachnący mundur moro z ochraniaczem na szyję
  • 300 szt markowych, dobrych kulek na osobę
  • obsługę techniczną podczas gry
  • pełną opiekę instruktorów
  • nieograniczoną liczba doładowań butli sprężonym powietrzem
  • środki czystości oraz papier do przecierania masek
  • szkolenie BHP (z zakresu używania broni oraz zasad bezpieczeństwa)

Cena jest kompletna i nie zawiera ukrytych kosztów! Wystarczy zabrać dobry humor, ciepłe ubranie i wygodne buty. Jeśli jesteś zdecydowany/a, to wpłać zaliczkę w wysokości 25,00 PLN na podane niżej konto maksymalnie do 25 stycznia 2018 (czwartek) :

Numer rachunku: 24 1240 3060 1111 0010 4664 8094

Odbiorca: Marcin Wolski

Tytuł przelewu: Paintball + Imię, nazwisko uczestnika

1. Pozostała część kwoty będzie do zapłacenia w gotówce na miejscu imprezy.

2. Osoby, które nie wpłacą zaliczki nie będą mogły uczestniczyć w rozgrywce. Nie tolerujemy przyjazdów „na krzywy..” oraz zapominalskich. Najpierw zaliczka, a później rozrywka.

3. Osoby, które wpłacą zaliczkę i nie pojawią się na miejscu imprezy w wyznaczonym czasie nie otrzymają zwrotu zaliczki = przepadnie.

4. Koniecznym jest wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi, abyśmy przekazali dokładną lokalizację spotkania i ewentualne wskazówki dotyczące przygotowań oraz gdybyśmy musieli odwołać lub przesunąć wydarzenie – wypełnij go koniecznie tutaj!

Na miejscu imprezy utworzymy mieszane drużyny względem poziomu doświadczenia, potrzebujemy amatorów i tych, co już „kumają” o co chodzi.

UWAGA! Osoby posiadające własne markery i kulki nie zostaną dopuszczone do rozgrywki. Zależy nam na zintegrowaniu początkującego środowiska i dobrej zabawie, a nie morderczej walce z weteranami. Jeśli masz w związku z tym jakieś pytania czy uwagi, skieruj je pod adres: tomek@motocykle-lodz.pl

Skorzystaj z rabatów!