Działalność forum i portalu

ZAGRAJ Z NAMI W PAINTBALL – FŁM BITWA #2/3

0 261

Po raz kolejny chcemy Was zabrać na chwilę do SPA. Jakkolwiek by to brzmiało, z nami na pewno odpoczniesz i będziesz się dobrze bawić.

Zapraszamy Was na drugą BITWĘ FŁM PAINTBALL, która odbędzie się na terenie przy ul. Kwiatowej 37A w Łodzi. Jest to specjalnie przygotowane miejsce do gry na prywatnej, specjalnie przygotowanej pod taką formę sportu arenie. Nie ma obaw, że wyrządzimy krzywdę osobom postronnym bądź tez wpadniemy na potłuczoną butelkę wskakując na „Rambo” do okopu.

Scenariusze zabawy zostały opracowane przez wieloletnich graczy. Każdy scenariusz, teren do gry ma swoje taktyczne uzasadnienie, więc nie będzie strzelania na oślep, tylko strategiczna rozgrywka. Lubisz to? Wspaniale, bo czas leci, a dajemy Ci tylko kilka dni na szybkie zastanowienie się i rozbicie skarbonki.

Rozgrywka odbędzie się w niedzielę 20 maja 2018, a zbiórka od 9:00 do 9:40, aby ubrani i przeszkoleni o 10:00 wystartować z bitwą. Ile to kosztuje? Tylko 85 PLN od osoby!

W pakiecie otrzymacie:

  • ubezpieczenie NNW
  • 500 szt. markowych, dobrych kulek na osobę
  • nowej generacji markery
  • nowej generacji maski z termalną szybką
  • butlę HP i pachnący mundur
  • obsługę techniczną podczas gry
  • pełną opiekę instruktorów
  • nieograniczoną liczba doładowań butli sprężonym powietrzem
  • środki czystości oraz papier do przecierania masek
  • szkolenie BHP (z zakresu używania broni oraz zasad bezpieczeństwa)

Cena jest kompletna i nie zawiera ukrytych kosztów! Wystarczy zabrać dobry humor, wygodne ubranie i buty odpowiednie do warunków pogodowych. Jeśli jesteś zdecydowany/a, to wpłać zaliczkę w wysokości 35,00 PLN na podane niżej konto maksymalnie do 17 maja 2018 (czwartek) :

Numer rachunku: 24 1240 3060 1111 0010 4664 8094

Odbiorca: Lobotomy

Tytuł przelewu: Paintball + Imię, nazwisko uczestnika

1. Pozostała część kwoty będzie do zapłacenia w gotówce na miejscu imprezy.

2. Osoby, które nie wpłacą zaliczki nie będą mogły uczestniczyć w rozgrywce. Nie tolerujemy przyjazdów „na krzywy..” oraz zapominalskich. Najpierw zaliczka, a później rozrywka.

3. Osoby, które wpłacą zaliczkę i nie pojawią się na miejscu imprezy w wyznaczonym czasie nie otrzymają zwrotu zaliczki = przepadnie.

4. Koniecznym jest wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi, abyśmy przesłali ewentualne wskazówki dotyczące przygotowań oraz gdybyśmy musieli odwołać lub przesunąć wydarzenie – wypełnij go koniecznie tutaj!

Na miejscu imprezy utworzymy mieszane drużyny względem poziomu doświadczenia, potrzebujemy amatorów i tych, co już „kumają” o co chodzi. Wszyscy są mile widziani!

UWAGA! Osoby posiadające własne markery i kulki nie zostaną dopuszczone do rozgrywki. Zależy nam na zintegrowaniu początkującego środowiska i dobrej zabawie, a nie morderczej walce z weteranami. Jeśli masz w związku z tym jakieś pytania czy uwagi, skieruj je pod adres: tomek@motocykle-lodz.pl

Skorzystaj z rabatów!