Działalność forum i portalu, Sprawdź, Zapowiedzi

[ZAPOWIEDŹ] FŁM EXPO #2018 – Warsaw Motorcycle Show

0 414

Już w najbliższy weekend 2-4 marca w warszawskim Nadarzynie odbędą się targi WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018. Wydarzenie poświęcone wszystkim fanom motocykli, skuterów oraz quadów. 

Branża motocyklowa nareszcie doczekała się pierwszej dedykowanej imprezy. Premiera zapowiada się naprawdę imponująco. Kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni hal wystawienniczych, liczne grono wystawców, masa wydarzeń towarzyszących i frekwencja szacowana przez organizatorów na min. 50 tysięcy uczestników.

Swój udział potwierdzili niemal wszyscy czołowi producenci branży motocyklowej, dystrybutorzy i importerzy. Fanów dwóch kółek z pewnością ucieszy obecność takich potentatów jak Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, KTM czy Triumph. Dla wszystkich amatorów ciężkich maszyn nie lada gratką będzie stoisko Indiana – firmy ze 120 -letnią tradycją.

Same motocykle to jednak nie wszystko. Organizator zapowiedział wiele atrakcji dodatkowych jak np. Konwent Tatuażu, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy, pokazy stuntu i motocrossu oraz konkursy z nagrodami. WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2018 to również doskonała okazja do spotkań stowarzyszeń i klubów motocyklowych z całej Polski.

Nie zabraknie oczywiście Forum Łódzkich Motocyklistów, które zagospodaruje prawie stumetrowe stoisko wystawiennicze. Strefa chilloutu, foto budka, pokaz oklejania motocykla przez firmę XLiNE to tylko ułamek atrakcji przygotowanych od łódzkiej ekipy. Kreowanie pozytywnego wizerunku naszego miasta oraz promocja walorów turystycznych Łodzi to również ważny element, na który będą kładli nacisk organizatorzy łódzkiej wystawy. Miasto bowiem na ten cel zobowiązało się udzielić wsparcia finansowego.

Organizowane na początku kwietnia Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego przez łódzkie kluby i stowarzyszenia zbliża się wielkimi krokami, zatem ogólnopolskie targi motocyklowe są doskonałą okazją do zaproszenia wszystkich miłośników jednośladów do naszego miasta przyjaznego motocyklistom. Zgadzacie się? – Odwiedź nas koniecznie i poczuj już w marcu niesamowity klimat sezonu.

Stałym partnerem wyjazdu jest firma reklamowa XLiNE produkująca reklamy, które mają zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Sprawdź: www.xreklama.pl

xline_czarne

Do zobaczenia!

Skorzystaj z rabatów!